Hakkımızda

Çiftliğim Organik Gübre; Kain Çiftliği Tarım ve Hayvancılık A.Ş. markası olup, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun şekilde üretilmektedir.

2007 yılından bu yana, mevcut yatırımımızın tarım ve hayvancılığın gelişimine katkı sağlaması ve örnek bir işletme olması için büyük bir gayretle çalışmaktayız. İşletme olarak sağlıklı bir yaşam için iyi tarım ve güvenli hayvancılık yapma, yenilikçi, araştırmacı ve gelişime açık, özenli ve hijyenik bir üretim gerçekleştirme mücadelesi içerisindeyiz.

Dünya genelinde güvenilir gıdaya ulaşmak zorlaştıkça, organik tarım uygulamaları ve organik ürünlerin insan sağlığı açısından önemi gün geçtikçe artmaktadır. Bununla birlikte topraklarımızdaki organik maddenin artırılması ve toprağın pH seviyesinin dengelenmesi için hayvan gübrelerine büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple firmamız, "Çiftliğim Gübre" adı ile fermente edilmiş organik katı çiftlik gübresi üretimine ve satışına başlamıştır.

Hedefimiz;

Sağlıklı bir yaşam için iyi tarım ve güvenli hayvancılık yapma, yenilikçi, araştırmacı ve gelişime açık, özenli ve hijyenik üretim gerçekleştirme mücadelesi içerisindeyiz.

Ürün Özellikleri

...

Besleyici

Kök solunumunu teşvik ederek tamponlanma kapasitesini arttırır.

...

Düzenleyici

Toprağın havalanmasını ve bitki besinlerinin alınımını düzenler.

...

Tasarruf

Taban ve üst gübrelemede kullanılan diğer gübrelerden yararlanmayı arttırarak tasarruf sağlar.

...

Çevreci

Toprak mikroorganizmalarını teşvik eder, çevre kirliliği oluşturmaz.
Çiftliğim Gübre © 2016 Sitede bulunan tüm görsel ve bilgilerin yasal hakları Kain Çiftliği Tarım ve Hayvancılık A.Ş.' ye aittir. | Design by AdamAvva